Największe serwisy randkowe

Jakie są największe serwisy randkowe w Polsce? Według megapanelu oto lista 15 największych portali randkowych. Lista pochodzi z artykułu na interaktywnie.pl  Randki w sieci. Cztery miliony Polaków do wzięcia.
 1. edarling.pl
 2. Grupa Onet.pl - Randki
 3. c-date.pl
 4. twoo.com
 5. randkowa.pl
 6. dopasowani.pl
 7. Grupa Wirtualna Polska - Orange - Randki
 8. be2.pl
 9. swatka.pl
 10. fellow.pl
 11. znajomi.sex.pl
 12. hellopl.com
 13. mydwoje.pl
 14. fotoflirt.pl
 15. mkontakt.pl
Kilka moich opinii na temat tej listy...

Czy e-darling.pl to największy portal randkowy?
Nie jestem pewien czy e-darling jest większym portalem niż sympatia bo
słowo sympatia jest lokalnie wyszukiwane 1 830 000 razy miesięcznie
podczas gdy słowo e darling 368 000 razy miesięcznie
(źródło narzędzie propozycji słów kluczowych google)

Według tych liczb sympatia.onet.pl jest na pewno popularniejsza.

Przeczytaj więcej o portalu sympatia i edarling.

Czy warto logować się na c-date.pl?
Kolejna sprawa to portal c date pl. nawet jeśli portal ten jest taki duży to czy warto się tam logować? Na temat tego serwisu pisała gazeta prawna, więc zanim zapłacisz im pieniądze, przemyśl to dobrze.

Twoo.com?
Portal twoo faktycznie jest bardzo popularny. Prawdopodobnie wypromował się tak przez wysyłanie zaproszeń do ludzi, którzy sprawdzali kto z ich znajomych jest na tym serwisie randkowym. podobną promocję stosuje Badoo.

Na be2.pl również należy uważać...
O tym portalu również pisał gazeta prawna. Jeśli zapłacisz za płatne członkostwo to serwis ten będzie automatycznie pobierał pieniądze z twojego konta za kolejny okres.

Jakiego portalu zabrakło na tej liście?

Zdecydowanie zabrakło mi tutaj portalu badoo. Słowo badoo jest wysukiwane lokalnie 1 500 000 razy miesięcznie. To prawie tyle co sympatia. Oczywiście część z ludzi którzy wpisują to słowo do wyszukiwarki to ludzi którzy odstali zaproszenie do Badoo na poczcie lub facebooku. I wcale nie mają tam profilu a chcą się po prostu dowiedzieć co to takiego badoo

1 komentarz:

 1. Rozumiem, że ta lista jest posortowana według wielkości portali? Też nie wydaje mi się, żeby eDarling był największym portalem. Może, ewentualnie, licząc użytkowników portali z innych krajów?

  Nie wiem, ale wiem, że raczej nie jest to najlepszy portal, zwłaszcza, że kreuje się na portal matrymonialny, a są nawet w tej kategorii lepsze portale od nich. Jak chociażby mydwoje, które tutaj zajmuje 13. miejsce, ale po pierwsze, ranking jest sprzed roku, więc pewnie do tej pory zaliczyli spory awans, a po drugie, to nie wielkość jest jego największą zaletą, a raczej jakość. To faktycznie jest portal matrymonialny, który w dużym stopniu pomaga znaleźć drugą połówkę, a nie daje tylko użtkownikom dostęp do platformy, gdzie sami mogą sobie szukać.

  Jak dla mnie głównym wyznacznikiem portali matrymonialnych jest profesjonalny test doboru partnerskiego, a na mydwoje, spośród tych kilku, które wypełniałem, jest zdecydowanie najlepszy. W sensie najbardziej dokładny, ale i wyniki w dużej mierze zgadzają się z rzeczywistością.

  Natomiast co do nieobecnych, to myślę, badoo nie jest specjalnie portalem randkowym, raczej podpiąłbym go pod portal społecznościowy, może stąd ta nieobecność?

  OdpowiedzUsuń