Dlaczego dostajesz zaproszenia od Twoo?


Znalazłeś w swojej skrzynce mailowej wiadomość zatytułowaną:
Iwona zaprasza Cię do Twoo 

i treści:
Iwona zna już świetny sposób na poznanie ludzi online: Twoo.com. Pozwolisz, by zabawa Cię ominęła?

I zastanawiasz się, jak Iwona? Jakie Twoo? Co to takiego?


Czy ją znasz?

Jeśli chodzi o Iwonę to pewnie jej nie znasz ani ona ciebie. Najprawdopodobniej wykorzystali zdjęcie osoby, która założyła sobie na twoo.pl konto.


Mogło też się zdarzyć, że ona akurat miała twój adres mailowy w swoich kontaktach i kiedy korzystała z twoo podała im swoje hasło do skrzynki mailowej, aby sprawdzić, kto z jej znajomych jest na www.Twoo.pl. No i możliwe, że akurat byłeś na liście kontaktów.


Czy to zaproszenie od dziewczyny znaczy, że ona się Tobą interesuje?

Nie takie zaproszenie nie znaczy nic, pod względem tego czy ta dziewczyna się tobą interesuje. To są masowo wysyłane maile, a osoba, której zdjęcie jest na zaproszeniu mogła o tym wcale nie wiedzieć. Oni po prostu chcą nas po prostu skusić, żebyśmy się tam zarejestrowali.


Skąd mają Twój email?

Logując się do Twoo jesteś praktycznie ciągle pytany o podanie hasła do swojej poczty, więc wystarczy, że ktoś, kto ma Twój adres na poczcie, podał im swoje hasło i już mają dostęp do jego wszystkich adresów email. A wtedy Ci ludzie dostają właśnie takie zaproszenia.


Więcej na temat tego portalu przeczytasz na stronie Randki przez internet w artykule Twoo

2 komentarze:

  1. Wypisalem sie z Fecboock,czy to znaczy,ze rowniez z Twoo? Mam dosyc tych podchodow i falszywe wchodzenie w moje zycie prywatne

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie z Twoo trzeba się osobno wyrejestrować. Facebook i Twoo.com to dwie różne firmy. Likwidacja konta na jednym z nich nie ma wpływu na drugi.

      Usuń