Gdzie najłatwiej poznać kobietę w internecie?Najlepsze miejsce w internecie, żeby poznać dziewczynę to portale randkowe. Bo na serwisach randkowych dziewczyny logują się, żeby właśnie znaleźć faceta. Dlatego pisząc tam do dziewczyny ona będzie wiedziała, że rozmawiasz z nią bo też kogoś szukasz.

Jeśli chcesz poznać dziewczynę w internecie to strony randkowe są na pewno dobrym rozwiązaniem. Wybierz sobie portale randkowe, które będą ci pasować i załóż sobie konto na jednym z nich.

Gdzie jeszcze możesz poznać dziewczynę poza internetem?

Są oczywiście inne miejsca, gdzie możesz kogoś poznać:

  • Komunikatory: GG (gadu- gadu)
  • Chaty randkowe
  • Portale społecznościowe: Facebook, Nasza klasa (nk)
  • Fora internetowe: wszelkie fora tematyczne i ogólne

Niestety wadą tych miejsc jest to, że dziewczyny nie przyszły tam specjalnie, żeby znaleźć sobie faceta i dużo trudniej niż na portalu randkowym przenieść taką znajomość poza internet. Co nie znaczy oczywiście, że się nie da.


Bez względu na to jakie miejsce w internecie wybierzesz, to pamiętaj, że internet to tak samo dobre miejsce na znalezienie dziewczyny jak każde inne. I może dać Ci szanse na poznanie kogoś, kogo zawsze szukałeś.
Internet to tak samo dobre miejsce na znalezienie dziewczyny jak każde inne.

1 komentarz:

  1. Zgadzam się, że internet to dobre miejsce, jak każde inne. I dokładnie z takiego samego założenia wychodzę, że skoro na portalach randkowych dziewczyny zakładają konta, to po to, żeby kogoś poznać, więc zagadanie do nich na pewno nie będzie odebrane, jako coś niestosownego. A w realu różnie z tym bywa...:) Jednak należy też rozróżnić portale randkowe. Niby o to samo w nich wszystkich chodzi, czyli ktoś szuka drugiej osoby, tylko czasem te cele są zupełnie inne. Jedną z podkategorii portali randkowych są portale erotyczne. I tam raczej ten, kto chce poznać fajną dziewczynę, z którą może nawiązać jakąś dłuższą, bardziej sensowną znajomość, nie ma czego szukać. Z kolei gość (lub dziewczyna), który szuka partnerki (partnera) na seks, z kolei raczej nie ma czego szukać na portalach typu mydwoje. Bardzo ważne jest, żeby przed założeniem konta odpowiedzieć sobie, czego naprawdę się szuka, czy poważniejszej znajomości, jakiejś krótkiej przygody czy może zwykłego flirtu, bez przenoszenia znajomości do realu? I wtedy, jak już się odpowie na to pytanie, wybrać taki portal, który właśnie to oferuje...

    OdpowiedzUsuń